ümraniye günlük kiralık daire Ümraniye kiralık günlük daire ümraniye günlük daire
ümraniye günlük kiralık daireler
ümraniye günlük kiralık daire
ümraniye günlük daireler

Ümraniye Günlük Daire

Ümraniye Günlük Kiralık Daire


Fiyat : 59 ₺ / günlük


Ümraniye günlük kiralık daire hizmetimizde 7 ve üzeri katlarda ki dairelerimiz de Ümraniye günlük kiralık daire ya da saatlik kiralık daire olarak kiralamanız mümkündür.. Ümraniye'de bulunan Ümraniye günlük kiralık dairelerimiz için ulaşım heryerden kolaydıkla mümkündür..

Ümraniye günlük kiralık dairelerde müşteri çıkışından itibaren temizlik hizmetlileri tarafından detaylı temizlik işlemi gerçekleştirilir. Havlular Çarşaflar ve genel temizlik yapılmaktadır.. Ümraniye Günlük Daireler

Ümraniye Günlük Kiralık Daire

  • Günlük Kiralık Daire
  • Saatlik Kiralık Daire
  • Müşteri Çıkışlı Detaylı Temizlik
  • Klima
  • Plazma Tv / Dvd Player
  • 2+1 Daireler

Ümraniye Günlük Kiralık Daireler Güvenli mi ?


Ümraniye Günlük Kiralık Daire

İstanbul Anadolu Yakasında hizmet vermekte olan ümraniye günlük kiralık daire diğer günlük dairelere nazaran; saaatlik kiralık daire, haftalık kiralık daire ve aylık kiralık daire olarakta kiralanabilmektedir... Hala resmiyete dökülememiş olması sebebi ile ümraniye günlük kiralık dairelere güvensiz algısı toplum arasında oluşturulmaktadır. Fakat ümraniye butik oteller ya da ümraniye hotel konaklama firmalarına nazaran ümraniye günlük kiralık daireler daha konforlu ve ev rahatlığındadır. Hotellere ödenen tonlarca paranın yanı sıra günlük kiralık dairelere ödenen ücretler tabiri caiz ise hava civa kalmaktadır. Ümraniye günlük daireler düzenli olarak personellerimiz tarafından temizlenmekte ve sizlere herhangibi bi problemde yardımcı olmaktadırlar.