Kadıköy günlük kiralık daire Kadıköy kiralık günlük daire Kadıköy günlük daire kadıköy günlük kiralık daire
Kadıköy günlük kiralık daireler
Kadıköy günlük kiralık daire
Kadıköy günlük daireler
günlük kiralık daire

Kadıköy Günlük Kiralık Daire

Kadıköy Günlük Daire Kiralık


Fiyat : 50 ₺ / günlük


Kadıköy günlük kiralık daire hizmetinde 3 ve üzeri katlarda ki dairelerimiz de kadıköy günlük kiralık daire ya da saatlik olarak hizmet alabilirsiniz. Kadıköy Avm'ye 10 dakikalık uzaklıkta olan kadıköy günlük dairelerimiz için ulaşım her yerden mümkündür..

Kadıköy günlük kiralık dairelerde müşteri çıkışı ile temizlik personelimiz tarafından temizlik işlemi gerçekleştirilir. Kadıköy Günlük Daireler

Kadıköy Günlük Kiralık Daire

  • Günlük Kiralık Daire
  • Saatlik Kiralık Daire
  • Müşteri Çıkışlı Detaylı Temizlik
  • Klima
  • Plazma Tv / Dvd Player
  • 3+1 Daireler

Kadıköy Günlük Kiralık Daireler


Kadıköy Günlük Kiralık Daire

İstanbul Anadolu Yakasının tarihi ile meşhur ve eski ilçelerinden biri olan kadıköyde hizmet veren kadıköy günlük kiralık daireler saatlik kiralık, günlük kiralık, ve haftalık kiralık olarak kiralanabilmektedir... Basında yer alan haberlerde polis baskınlarından söz edilsede Günlük kiralık daire firmamız 2006 yılından bu yana kadıköy günlük kiralık daire olarak hizmet vermektedir. İstanbul anadolu yakasında bir çok ilçede hizmet veren günlük kiralık daire firmamız, ismiyle sesini duyurmuş çokca tercih edilen bir firmadır. Bunda en büyük etken ise müşterinin bizi değil, bizim müşterileri seçmemizdir. Ayrıca Kadıköy günlük kiralık daireler, kadıköy butik oteller ya da kadıköy otel firmalarına nazaran daha sıcak ve ev rahatlığındadır. Otellerde ödenen tonlarca paranın yanı sıra günlük kiralık dairelere ödenen ücretler tabiri caiz ise sudan ucuz olarak görülmektedir. Kadıköy günlük daireler düzenli olarak personellerimiz tarafından temizlenmekte ve sizlere herhangibi bi problemde yardımcı olmaktadırlar.