dumankaya ikon günlük kiralık daire Dumankaya ikon kiralık günlük daire dumankaya ikon günlük daire
Dumankaya ikon günlük kiralık daireler
günlük kiralık daire
günlük daire

Dumankaya İkon Günlük Daire

20+ Kat

Dumankaya Günlük Kiralık Daire


Fiyat : 59 ₺ / günlük


Ataşehir'de Dumankaya ikon günlük daire hizmetimizde 20 ve üzeri katlarda ki dairelerimiz de dumankaya günlük kiralık daire ya da saatlik kiralık daire olarak kiralama fırsatı sunmaktayız. Optimum avm'ye sadece 10 dakikalık mesafe uzaklıkta bulunan Dumankaya ikon' da, e-5'in yanında yer alan günlük dairelerimiz için ulaşım çok kolaydır..

Ataşehir Dumankaya ikon günlük kiralık dairelerde her müşteri çıkışında temizlik hizmetlileri tarafından detaylı temizlik işlemi gerçekleştirilmektedir.. Ataşehir Günlük Daireler

Dumankaya İkon Kiralık Daire

  • Günlük Kiralık Daire
  • Saatlik Kiralık Daire
  • Müşteri Çıkışlı Detaylı Temizlik
  • Klima
  • Plazma Tv / Dvd Player
  • 1+0 Daire

Dumankaya İkon Günlük Kiralık Daireler


Dumankaya İkon Günlük Kiralık Daire

İstanbul Anadolu Yakasında hizmet vermekte olan dumankaya ikon günlük kiralık daire diğer günlük dairelere göre saaatlik kiralık daire, haftalık kiralık daire ve aylık kiralık daire olarakta kiralanabilmektedir... Hala vergi levhası olamaması sebebi ile dumankaya ikon günlük kiralık dairelere güvensiz algısı toplum arasında oluşturulmaktadır. Fakat Batı ataşehir dumankaya günlük kiralık, butik oteller ya da ataşehir hotel gibi konaklamala firmalarına nazaran dumankaya ikon günlük kiralık daireler daha konforlu ve ev rahatlığındadır. Hotellere ödenen tonlarca paranın yanı sıra günlük kiralık dairelere ödenen ücretler tabiri caiz ise hava civa kalmaktadır. Dumankaya ikon günlük daireler düzenli olarak personellerimiz tarafından temizlenmekte ve sizlere herhangibi bi problemde yardımcı olmaktadırlar.

Dumankaya İkon Günlük Daireler de Muhteşem Şehir Manzaraları

Batı Ataşehir'in merkezinde bulunan muhteşem iki yükselen adeta konfor abidesi dairelerde yaşamak ayrıcalıktır. Çoğumuzun gücü buna yetmiyor olsa bile günümüzde bir çok günlük kiralık daire hizmeti veren firmalar uygun fiyatlara bir kaç günlüğüne olsada bu zevki bizlere yaşatmaktadır. Gold güvencesi lle dumankaya ikon günlük kiralık dairelerimiz genellikle 20+ katlarda bulunmaktadır. İlgili numaralardan bizleri arayarak whatsapptan görüntü rica edebilirsiniz. Eşsiz manzaramızın keyfini sizlede çıkarın !