Dumankaya günlük kiralık daire Dumankaya kiralık günlük daire dumankaya günlük daire dumankaya günlük kiralık daire
Dumankaya günlük kiralık daireler
günlük kiralık daire
günlük daire
günlük kiralık daire

Dumankaya Günlük Kiralık Daire 30+ Kat

Dumankaya Günlük Kiralık Daire


Fiyat : 70 ₺ / günlük kiralık


Dumankaya günlük kiralık daire hizmetimizde 30 ve üzeri katlarda bulunan dairelerimiz günlük kiralık daire ya da saatlik kiralık daire olarak kiralayabilmektesiniz. Optimum avm'ye sadece bir kaç dakikalık uzaklıkta bulunan Dumankaya ikon, e-5'in yanında yer aldığı için ulaşımıda bir hayli kolaydır..

Dumankaya günlük kiralık dairelerde müşteri çıkışı olduğu anda temizlik personelimiz tarafından detaylı bir temizlik işlemi gerçekleştirilir ve yeni sahibine kiralanmak için beklemektedir..

Dumankaya Kiralık Daire

  • Günlük Kiralık Daire
  • Saatlik Kiralık Daire
  • Müşteri Çıkışlı Detaylı Temizlik
  • Klima
  • Plazma Tv / Dvd Player
  • 1+1 Daire

Dumankaya Günlük Kiralık Daire

İstanbul Anadolu Yakasında hizmet vermekte olan dumankaya günlük kiralık daire diğer günlük dairelere göre saaatlik kiralık daire, haftalık kiralık daire ve aylık kiralık daire olarakta kiralanabilmektedir... Hala vergi levhası olamaması sebebi ile dumankaya ikon günlük kiralık dairelere güvensiz algısı toplum arasında oluşturulmaktadır. Fakat Batı ataşehir dumankaya günlük kiralık, butik oteller ya da ataşehir hotel gibi konaklamala firmalarına nazaran dumankaya günlük kiralık daireler daha konforlu ve ev rahatlığındadır. Hotellere ödenen tonlarca paranın yanı sıra günlük kiralık dairelere ödenen ücretler tabiri caiz ise hava civa kalmaktadır. Dumankaya günlük daireler düzenli olarak personellerimiz tarafından temizlenmektedir.