ataşehir günlük kiralık daire ataşehir kiralık günlük daire ataşehir günlük kiralık
ataşehir günlük kiralık daireler
ataşehir günlük kiralık daire
ataşehir günlük daire

Ataşehir Günlük Daire

Ataşehir Günlük Kiralık Daire


Fiyat : 59 ₺ / günlük


Ataşehir günlük kiralık daire hizmetimizde 7 ve üzeri katlarda ki dairelerimiz de Ataşehir günlük kiralık daire ya da saatlik kiralık daire olarak kiralamanız mümkündür.. Batı Ataşehir'de bulunan Ataşehir günlük kiralık dairelerimiz için ulaşım heryerden kolaydıkla mümkündür..

Ataşehir günlük kiralık dairelerde müşteri çıkışından itibaren temizlik hizmetlileri tarafından detaylı temizlik işlemi gerçekleştirilir. Havlular Çarşaflar ve genel temizlik yapılmaktadır.. Ataşehir Günlük Daireler

Ataşehir Günlük Kiralık Daire

  • Günlük Kiralık Daire
  • Saatlik Kiralık Daire
  • Müşteri Çıkışlı Detaylı Temizlik
  • Klima
  • Plazma Tv / Dvd Player
  • 2+1 Daireler

Ataşehir Günlük Kiralık Daireler Güvenli mi ?


Ataşehir Günlük Kiralık Daire

Her Ne kadar günlük kiralık dairelerin güvenli olmadığı iddeası yaygınlaşmış olsada bu tez çabucak çürütülebilmektedir.. Ataşehir günlük kiralı daire firmamız İstanbul'un Anadolu yakasında bir çok ilçede hizmet vermekte olup kesinlikle müşterilerimiz tarafından tavsiye edilen bir firma haline gelmiştir.. Uzun yıllardır günlük daire kiralık işi yapıyor oluşumuz ve bu iş aracılığı ile geçimimizi sağladığımız göz önünde bulundurulursa bunu riske atacak hiçbir durum söz konusu olmayacaktır.. Sizlere Pahalı otellerin fiyatlarından kurtaran günlük kiralık daireler hem daha iyi hizmet almanızı sağlıyor hemde ev rahatlığını sizlere yaşatmaktadır..

Günlük Kiralık Daire

İstanbul Anadolu Yakasında hizmet veren ataşehir günlük kiralık daire konaklama firması, uzun süredir bu sektör içerisinde yer almaktadır.. Günlük kiralık daire sektörüne güvensizliğin bir sebebide bazı problemlerden dolayı hala resmileştirilememiş olmasıdır. Fakat Uzun yıllardır bu sektörde olan günlük daire işini yürüten engin firmalardan olan günlük kiralık daire firmamız Batı Ataşehir Dumankaya ikonda 30 ve Üzeri katlarda dairelere sahip olup 90TL ve 250 TL gibi cüzi miktarlara günlük olarak kiralama yapmaktadır. Günlük kiralık dairelerde müşteri çıkışından itibaren genel bir temizlik yapılmaktadır..